+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Det blyfrie plastgjerdet, en holdbar og miljøvennlig fektingsløsning designet for å oppfylle de høyeste sikkerhetsstandardene.
Vår standard gjerdehøyde er 72 tommer, med tilpassbare alternativer tilgjengelig for dine spesifikke behov. Hver seksjon har en standardbredde på 96 tommer, og sikrer en robust barriere som kan skreddersys til eiendommens dimensjoner. Innleggene kommer i enten 4 "x 4" eller 5 "x 5" størrelser, med forhåndsrute alternativer for linje-, ende-, hjørne- og 3-veis konfigurasjoner, noe som gir enkel installasjon og allsidighet i design.
Gjerdet er fagmessig konstruert med en forhåndsinnsatt bunnbane som måler 2 "x 6" x 94 ", en midtskinne på 2" x 3-1/2 "x 94", og en toppskinne på 2 "x 6" x 94 ". Denne designen gir eksepsjonell styrke, forbedret av en aluminiumsinnsats i bunnbanen, noe som gjør det ideelt for begge beboerne og kommisjonen.
Våre staketer, som måler 7/8 "x 6" x 63 ", er tilgjengelige i standardavstand og kommer i et sett på 13 for hver seksjon. Med et totalt volum på 0,166 cbm per seksjon er dette gjerdet designet for effektiv frakt og installasjon.
For å fullføre fektingsprosjektet ditt, tilbyr vi også en rekke stilige postdeksler, inkludert New England Cap, Flat Cap og Gothic Cap. I tillegg er matchende porter tilgjengelige, og sikrer et sammenhengende og polert utseende gjennom eiendommen din. Velg vårt blyfrie plastgjerde for en trygg, stilig og solid fektingløsning som står tidens prøve.
Forespørsel
Produktbeskrivelse
Hage semi personverngjerde, moderne personvernløsninger
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Enkelt å installere, mer elastisk og høy påvirkningsmotstand, vinyl er holdbar og lite vedlikehold.
PVC -innlegg, skinner, stakitt, gitter, 2 eller 3 tunge og sporpaneler
AVALIABLE 4 slags forskjell POST CAPS
Panel Kit inkluderer alle skinner og staketter
| Gjerde toppstil | PVC blyfritt plastgjerde |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 72 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 102 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | New England Cap, flat cap, gotisk cap |
| Bunnskinne | 2 "x 6" x 94''x1pcs, forhåndslappet |
| Midtskinne | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Toppbane | 2 "x 6" x 94''x1pcs, forhåndslappet |
| Aluminiumsinnsats | Aluminiumsinnsats i bunnskinnen for kommersiell styrke |
| Picket | 7/8 "x 6" x 63 '' x 13 stk (standardavstand) |
| Seksjonsvolum | 0.166cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer