+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Vår semi-private vinylgjerder, designet for å balansere privatliv og åpenhet. Denne slitesterke gjerdeløsningen er perfekt for huseiere som ønsker å definere uterom og samtidig opprettholde synligheten.
Fargealternativer
Tilgjengelig i hvitt, solbrun, grå og krem, kompletterer inngjerding et hvilket som helst landskap.
Dimensjoner og tilpasning
Standardhøyde er 72 tommer, med tilpassbare høyder og bredder for å passe perfekt til prosjektet ditt.
Post- og jernbanespesifikasjoner
Konstruert med robust 4 "x 4" eller 5 "x 5" innlegg, forhåndsrute for enkel installasjon. Den nederste skinne og toppskinne er 2 "x 3-1/2" x 70 ", mens midtskinnen måler 7/8" x 6 "x 70", noe som sikrer en sterk struktur.
CAP -alternativer
Forbedre gjerdet ditt med stilige stolpehetter i New England, flate eller gotiske stiler.
Volum og matchende porter
Hver seksjon har et volum på 0,166 CBM, og matchende porter er tilgjengelige for et sammenhengende utseende.
Forespørsel
Produktbeskrivelse
Hage semi personverngjerde, moderne personvernløsninger
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Enkelt å installere, mer elastisk og høy påvirkningsmotstand, vinyl er holdbar og lite vedlikehold.
PVC -innlegg, skinner, stakitt, gitter, 2 eller 3 tunge og sporpaneler
AVALIABLE 4 slags forskjell POST CAPS
Panel Kit inkluderer alle skinner og staketter
| Gjerde toppstil | PVC semi-privat vinyl |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 72 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 102 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | New England Cap, flat cap, gotisk cap |
| Bunnskinne | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Midtskinne | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Toppbane | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Aluminiumsinnsats | Aluminiumsinnsats i bunnskinnen for kommersiell styrke |
| Picket | 7/8 "x 6" x 68 '' x 13 stk (standardavstand) |
| Seksjonsvolum | 0.166cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer