+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Forbedre uterom med vårt personvernvinylgjerde, designet for å gi både sikkerhet og estetisk appell. Dette gjerdet står i en standard høyde på 72 tommer, og sikrer at eiendommen din forblir privat mens du legger til et snev av eleganse.
Vårylgjerdet er konstruert med holdbarhet i tankene, og har en robust 4 "x 4" eller 5 "x 5" postalternativ, forhåndsrute for forskjellige konfigurasjoner inkludert linje-, ende-, hjørne- og 3-veis tilkoblinger. Innleggene kommer i en standard lengde på 102 tommer, noe som sikrer solid støtte for inngjerdingsbehovene dine. For å toppe det, velg mellom tre stilige stolpehetter: New England Cap, Flat Cap eller Gothic Cap, og muliggjør tilpasning som gjenspeiler din personlige stil.
For optimal design inkluderer gjerdet et T & G -panelalternativ, tilgjengelig i to størrelser: 7/8 "x 11,3" x 50 "(8 stykker) eller 7/8" x 6 "x 50" (16 stykker). Hver seksjon har et volum på 0,166 CBM, noe som gjør det effektivt for transport og installasjon. I tillegg er en matchende port tilgjengelig, og gir et sammenhengende utseende for eiendommen din.
Enten du søker personvern, sikkerhet eller bare en elegant grense, leverer vårt personvernvinylgjerde på alle fronter, og kombinerer kvalitetsmaterialer med gjennomtenkt design. Oppgrader ditt utendørsområde i dag!
Forespørsel
Produktbeskrivelse
Bruk: Garden Fence, Home, Farm, Vilia, Warehouse, Country Yard, Balcony, Midlertidig, personverngjerde.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Enkelt å installere, mer elastisk og høy påvirkningsmotstand, vinyl er holdbar og lite vedlikehold.
PVC -innlegg, skinner, 2 eller 3 tunge og sporpaneler
Tilpass gjerdet ditt med forskjellige fargeinnlegg, skinner eller caps
Hvordan lage en ordre: Det er enkelt, bare legg til seksjon Post gate = komplett gjerde
| Gjerde toppstil | PVC personvern vinylgjerde 6ft høyde |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 72 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 102 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | New England Cap, flat cap, gotisk cap |
| Bunnskinne | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, forhåndslappet |
| Midtskinne | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, forhåndslappet |
| Toppbane | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, forhåndslappet |
| Picket | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17 stk |
| U-kanal | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| Aluminiumsinnsats | Aluminiumsinnsats i bunnskinnen for kommersiell styrke |
| T & G -panel | 7/8 "x 11,3" x 50''l x 8pcs eller 7/8 "x 6" x 50''l x 16 stk |
| Seksjonsvolum | 0.166cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer