+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
PVC Gattice Top Privacy Fence tilbyr en stilig og sikker løsning for uterom. Dette gjerdet er tilgjengelig i elegante farger som hvitt, solbrun, grått og krem, og forbedrer privatlivet mens du kompletterer landskapet ditt. Med en standardhøyde på 72 tommer og tilpassbare dimensjoner, passer den til forskjellige behov og preferanser.
Konstruert med slitesterke materialer, inkluderer gjerdet robust 4 "x 4" eller 5 "x 5" innlegg, forhåndsrute for enkel installasjon som linje, ende, hjørne eller 3-veis konfigurasjoner. Hver seksjon har forhåndsberettigede skinner for ekstra bekvemmelighet og strukturell integritet, og sikrer langvarig ytelse.
Den unike gittertoppen gir et estetisk berøring mens du opprettholder privatlivet, og alternativet for dekorative stolpehetter, for eksempel New England, flate eller gotiske stiler, tilfører en personlig teft. Med matchende porter tilgjengelig, er PVC Gattice Top Privacy Fence det ultimate valget for å skape en vakker, privat utendørs oase.
Forespørsel
Produktbeskrivelse
Bruk: Garden Fence, Home, Farm, Vilia, Warehouse, Country Yard, Balcony, Midlertidig, personverngjerde.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Enkelt å installere, mer elastisk og høy påvirkningsmotstand, vinyl er holdbar og lite vedlikehold.
PVC -innlegg, skinner, 2 eller 3 tunge og sporpaneler
Tilpass gjerdet ditt med forskjellige fargeinnlegg, skinner eller caps
Hvordan lage en ordre: Det er enkelt, bare legg til seksjon Post gate = komplett gjerde
| Gjerde toppstil | PVC Gitter Top Privacy Fence |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 72 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 102 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | New England Cap, flat cap, gotisk cap |
| Bunnskinne | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, forhåndslappet |
| Midtskinne | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, forhåndslappet |
| Toppbane | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, forhåndslappet |
| Gitter | 11,8 "x 90,8" x 1 stk |
| U-kanal | 1 "x 1" x 60''lx2pcs |
| Aluminiumsinnsats | Aluminiumsinnsats i bunnskinnen for kommersiell styrke |
| T & G -panel | 7/8 "x 11,3" x 50''l x 8pcs eller 7/8 "x 6" x 50''l x 16 stk |
| Seksjonsvolum | 0.166cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer