+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
"7/8" X3 "små stakittgjerdet" er et allsidig og stilig fektingsalternativ designet for å forbedre ethvert uterom. Tilgjengelig i klassiske farger som hvit, solbrun, grå og krem, og passer sømløst til forskjellige estetikk.
Dette gjerdet står i en standardhøyde på 48 "med alternativer for forskjellige høyder og bredder, og kan tilpasses tilpasses for dine spesifikke behov. Hvert innlegg tilbys i robuste størrelser på 4" x4 "eller 5" x5 "og kommer forhåndsrettet for enkel installasjon som linje, ende, hjørne eller blank konfigurasjoner.
Gjerdet har en solid design med en bunnskinne på 2 "X3-1/2" og forhåndsoppgående topp- og midtskinner for ekstra stabilitet. Et aluminiumsinnsats i bunnskinnen gir kommersiell styrke, og sikrer holdbarhet.
Inkludert er 7 staketter som måler 7/8 "x6" x40 "og 8 staketter ved 7/8" x1 1/2 "x40" med standardavstand, noe som gjør montering enkelt. Med et volum på 0,08 CBM er dette produktet effektivt for frakt, og matchende porter er også tilgjengelig for en komplett inngjerdingsløsning.
Forespørsel
Produktbeskrivelse
Flott for inngjerding av basseng, gjerding i hagen eller hagegjerde, balkong og rekkverksgjerdebruk.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Enkelt å installere, mer elastisk og høy påvirkningsmotstand, vinyl er holdbar og lite vedlikehold.
Ulike skinner tilgjengelig, som rekkverk.
Fire passende farget: hvit, solbrun, grå, krem
Hvordan lage en ordre: Det er enkelt, bare legg til seksjon Post gate = komplett gjerde
| Gjerde toppstil | PVC 3 Rails Pool Fence |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 48 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 72 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | New England Cap, flat cap, gotisk cap |
| Bunnskinne | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Topp og midtbane | 2 "x 3-1/2" x 94''x2pcs, forhåndsopphakket |
| Aluminiumsinnsats | Aluminiumsinnsats i bunnskinnen for kommersiell styrke |
| Picket | 7/8 "x 6" x 40 '' x 7 stk; 7/8 "x 1 1/2" x 40 '' x 8 stk (standardavstand) |
| Seksjonsvolum | 0,08 cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer