+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
7/8 "X6" Picket Rail Fence er en perfekt blanding av holdbarhet og eleganse for uteromene dine. Tilgjengelig i klassiske farger - hvitt, solbrun, grå og krem - dette gjerdet forbedrer den estetiske appellen til enhver eiendom samtidig som det gir pålitelig beskyttelse og personvern.
Dette gjerdet er laget til en standardhøyde på 48 tommer, med forskjellige høydealternativer tilgjengelig, og tilbyr allsidighet for forskjellige landskapsbehandlingsbehov. Standardbredden på 96 tommer kan også tilpasses for å passe til dine spesifikke krav. Gjerdet er konstruert av materialer av høy kvalitet, og har 7/8 "x 6" staketter som står høyt på 40 tommer, og sikrer en robust barriere som tåler elementene.
Vårt gjerde er designet for styrke og stabilitet, og inkluderer et aluminiumsinnsats i bunnskinnen for ekstra holdbarhet i kommersiell kvalitet. Bunn- og toppskinnene måler 2 "x 3-1/2" x 94 ", forhåndsoppgått for enkel installasjon. Velg mellom forskjellige poststørrelser, inkludert 4" x 4 "eller 5" x 5 ", hver forhåndsrute for å imøtekomme linje, ende, hjørne eller 3-veis konfigurasjoner.
For å fullføre gjerdet ditt, tilbyr vi et utvalg av stilige stolpehetter, inkludert New England Cap, Flat Cap og Gothic Cap, slik at du kan legge til et personlig preg på installasjonen. Hver seksjon har et volum på 0,08 CBM, noe som gjør det enkelt å administrere prosjektbehovene dine. Pluss at matchende porter er tilgjengelige for et sammenhengende utseende.
Forespørsel
Produktbeskrivelse
Flott for inngjerding av basseng, gjerding i hagen eller hagegjerde, balkong og rekkverksgjerdebruk.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Enkelt å installere, mer elastisk og høy påvirkningsmotstand, vinyl er holdbar og lite vedlikehold.
Ulike skinner tilgjengelig, som rekkverk.
Fire passende farget: hvit, solbrun, grå, krem
Hvordan lage en ordre: Det er enkelt, bare legg til seksjon Post gate = komplett gjerde
| Gjerde toppstil | PVC 7/8 "X6" Picket Rail Fence |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 48 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 72 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | New England Cap, flat cap, gotisk cap |
| Bunnskinne | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Toppbane | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Aluminiumsinnsats | Aluminiumsinnsats i bunnskinnen for kommersiell styrke |
| Picket | 7/8 "x 6" x 40 '' x 7 stk; 7/8 "x 1 1/2" x 40 '' x 8 stk (standardavstand) |
| Seksjonsvolum | 0,08 cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer