+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
PVC krysshestegjerde, fagmessig designet for å kombinere funksjonalitet og estetikk. Dette gjerdet er tilgjengelig i klassiske farger som hvit, solbrun, grå og krem, og forbedrer ikke bare skjønnheten i eiendommen din, men tilbyr også enestående holdbarhet og styrke.
Konstruert i høyden på 54 tommer, med tilpassbare alternativer for både høyde og bredde (standard bredde 96 tommer), gir gjerdet vårt den ideelle barrieren for hestene dine, samtidig som du sikrer sikkerhet og sikkerhet. Robust 4 "x 4" eller 5 "x 5" innlegg, som kommer forhåndsrute som linje, ende, hjørne, 3-veier eller tomt, tilbyr allsidighet for all konfigurasjon du måtte trenge.
Hver seksjon av vårt PVC-gjerde har en flat cap-design, og sikrer en polert finish som kompletterer ribbestrikket som måler 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 "i størrelse, inkludert i fire stykker per seksjon. Med et volum på 0,086 CBM per seksjon kan du enkelt planlegge for effektiv forsendelse og installasjon.
For å fullføre fektingssystemet ditt, tilbyr vi også matchende porter, og sikrer at inngangspartiene dine smelter sammen sømløst med gjerdesign. Velg vårt PVC Cross Horse Fence for en fantastisk, holdbar og sikker løsning for dine ridesbehov.
Forespørsel
Produktbeskrivelse
Stor gård, hestegjerde, ranchgjerde, bruk av kjæledyr.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Enkelt å installere, mer elastisk og høy påvirkningsmotstand, vinyl er holdbar og lite vedlikehold.
AVALIABLE 4 slags forskjell POST CAPS
Sertifikat: SGS, CE, ISO9001
30 års garanti
Panel Kit inkluderer alle skinner og staketter
| Gjerde toppstil | PVC krysshestegjerde |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 54 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 78 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | Flat cap |
| Ribbed skinne | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''x4pcs, pre hakket |
| Seksjonsvolum | 0,086cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer