+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Med en standardhøyde på 54 tommer og forskjellige høydealternativer tilgjengelig, er vårt 4-skilte PVC-ranchgjerde perfekt for å definere grenser og samtidig opprettholde en åpen følelse. Standardbredden på 96 tommer kan også tilpasses, slik at den passer sømløst inn i rommet ditt.
Konstruert med robust 4 "x 4" eller 5 "x 5" innlegg, er fektingen vår designet for å stå tidens prøve. Hvert innlegg kommer forhåndsrute for enkel installasjon som linje, ende, hjørne, 3-veis eller blanke konfigurasjoner. Den flate hetten tilfører en polert finish, og forbedrer gjerdets generelle utseende.
De ribbede skinnene, som måler 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 "og tilgjengelig i fire stykker, kommer forhåndsinnsatt for uanstrengt montering. Dette designet sikrer ikke bare strukturell integritet, men gir også et særegent utseende som skiller eiendommen din.
Med et volum på 0,086 cbm per seksjon, er gjerdet vårt effektivt for transport og installasjon. I tillegg er matchende porter tilgjengelige, slik at du kan lage en sammenhengende og innbydende inngang til eiendommen din. Opplev den perfekte blandingen av stil og praktisk med vårt 4-skilte PVC Ranch-gjerde.
Forespørsel
Produktbeskrivelse
Stor gård, hestegjerde, ranchgjerde, bruk av kjæledyr.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Enkelt å installere, mer elastisk og høy påvirkningsmotstand, vinyl er holdbar og lite vedlikehold.
AVALIABLE 4 slags forskjell POST CAPS
Sertifikat: SGS, CE, ISO9001
30 års garanti
Panel Kit inkluderer alle skinner og staketter
| Gjerde toppstil | PVC 4-Rail PVC Ranch Fence |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 54 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 78 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | Flat cap |
| Ribbed skinne | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''x4pcs, pre hakket |
| Seksjonsvolum | 0,086cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer