+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Kronhetten for stakittgjerde er det ultimate tilskuddet for balkongen din, designet for både funksjonalitet og estetikk. Dette produktet er laget av 100% jomfru PVC, og tilbyr eksepsjonell holdbarhet uten risiko for råte, noe som gjør det til et overlegen valg over tre. Dens høye påvirkningsmotstand og elastisitet sikrer at den tåler forskjellige værforhold.
Installasjon er en lek, skreddersydd for enkle gjør-det-selv-prosjekter. Panelsettet inneholder alle nødvendige skinner og staketer, slik at du raskt kan lage et komplett gjerde ved å legge til seksjoner, innlegg og porter. Med en brannsikker vurdering av V-0 og sertifiseringer fra SGS, CE og ISO9001, kan du stole på dens sikkerhet og kvalitet.
Nyt en lav vedlikeholdsløsning med 30 års garanti, og gjenspeiler den langvarige ytelsen. Levering er rask, vanligvis innen 7-10 dager for en ordre på 40 timer, noe som sikrer at du kan forbedre uterommet ditt uten forsinkelse. Velg Crown Cap for et stilig og pålitelig fektingsalternativ!
Forespørsel
Produktbeskrivelse
PVC -gjerder tilbyr forskjellige fordeler sammenlignet med andre gjerdepaneler som tre, de absorberer ikke vann, og derfor kan de ikke råtne.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Kina-laget materiale
Forskjellige staketter tilgjengelig
Designet for enkel og rask gjør-det-selv-installasjon
Panel Kit inkluderer alle skinner og staketter
| Gjerde toppstil | PVC Crown Cap for Picket Fence |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 48 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 72 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | New England Cap, flat cap, gotisk cap |
| Bunnskinne | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Toppbane | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Aluminiumsinnsats | Aluminiumsinnsats i bunnskinnen for kommersiell styrke |
| Picket | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 '' x 21 stk (standardavstand) |
| Seksjonsvolum | 0,08 cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer