+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Hagens toppgardegjerde, den ultimate løsningen for dine gjerdebehov. Dette gjerdet er laget av 100% jomfru PVC, og er designet for å motstå elementene uten bekymring for råte eller forfall, noe som gjør det til et overlegen valg over tradisjonelt tre.
Med sin høye påvirkningsmotstand og krav med lite vedlikehold, sikrer hunde øre -toppgjerdet varig holdbarhet. Installasjon er en lek - bare kombinerer seksjoner, innlegg og porter for å skape et komplett gjerde på kort tid. I tillegg, med 30 års garanti og sertifikater fra SGS, CE og ISO9001, kan du stole på kvaliteten.
Ikke bare er dette gjerdet brannsikkert (V-0-vurdert), men den enkle DIY-enheten betyr at du kan glede deg over en solid grense uten problemer. Levering tar bare 7-10 dager for en ordre på 40 timer, og sikrer at du blir satt opp raskt. Oppgrader inngjerdingen din med hundens topphage gjerde i dag!
Forespørsel
Produktbeskrivelse
Bruk: Garden Fence, Home, Farm, Vilia, Warehouse, Country Yard, Balcony, Midlertidig, personverngjerde.
Rammemateriale: 100% jomfru PVC/ plast, ikke belagt
Karakteristisk: Enkel å installere, mer elastisk og høy påvirkningsmotstand, vinyl er holdbar og lite vedlikehold.
HS -kode : 3925900000
Brannbevis: V-0
Sertifikat: SGS, CE, ISO9001
Garanti: 30 år
LeVivary Time: Ca 7-10 dager som 40HQ
Hvordan lage en ordre: Det er enkelt, bare legg til seksjon Post gate = komplett gjerde
| Gjerde toppstil | PVC Dog Ear Top Garden Fence |
| Farge | Hvit, solbrun, grå, krem |
| Høyde | Standard høyde 48 ", forskjellige høyder tilgjengelig |
| Bredde | Standard bredde 96 ", forskjellige bredder tilgjengelig |
| Stolpe | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valgfritt x 72 '', før rutet som linje, ende, hjørne, 3-veier eller blank. |
| POST CAP | New England Cap, flat cap, gotisk cap |
| Bunnskinne | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Toppbane | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, forhåndsopphakket |
| Aluminiumsinnsats | Aluminiumsinnsats i bunnskinnen for kommersiell styrke |
| Picket | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15 stk (standardavstand) |
| Seksjonsvolum | 0,08 cbm, lasting av QTTY -henvendelse |
| Matchende port | Tilgjengelig |
Kontakt oss for mer informasjon
Ikke nøl med å kontakte når du trenger oss!
Hvorfor en PVC-arbor gir mening for de fleste hager En PVC-arbor er en av de hagestrukturene s...
Les merMed det kinesiske månenyttåret 2026 bak oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har ...
Les merHva er PVC-dekk og hvordan skiller det seg fra andre terrassematerialer? PVC-terrasse er en ut...
Les merHva er et PVC-gjerde og hvorfor er det så populært? Et PVC-gjerde - også mye kalt et vinylgjer...
Les merEt vinylgjerde er et gjerdesystem laget av PVC-materiale med solide eller nesten solide paneler d...
Les mer